Skąd pomysł na Mazury z Psem?

Przeczytaj jak to było z nami, całkiem możliwe że to dobrze znasz 🙂

Mazury z Psem to oferta spędzenia wolnego czasu z psem na Mazurach, pomiędzy Giżyckiem a Ełkiem, na małej wsi w gminie Wydminy, w miejscu oddalonym ok. 2 km od drogi asfaltowej, co gwarantuje bezpieczeństwo i ciszę.
Oferujemy wypoczynek na pełnym luzie, z bliskimi – przyjaciółmi, rodziną oraz swoimi psami, w ciszy i spokoju, w otoczeniu pięknej, mazurskiej przyrody, wśród lasów, łąk i jezior.
Miłośnikom Mazur i wycieczek oferujemy wynajem niezależnych apartamentów przystosowanych do pobytu najbardziej wymagających psów i ich równie wymagających opiekunów.
Apartamenty są zlokalizowane w trzech oddzielnych budynkach na terenie tradycyjnego wiejskiego siedliska z czasów Prus Wschodnich. Wszystkie apartamenty stanowią niezależne lokale, każdy o podobnym standardzie, z ogrodzoną wysokim płotem działką. Dołożyliśmy wszelkich starań, by siedlisko odrestaurować z zachowaniem jego pierwotnego wyglądu oraz uwzględnieniu współczesnych potrzeb związanych z komfortowym wypoczynkiem.
W celu zachowania kameralnego charakteru naszego miejsca oraz jak największego komfortu naszych gości, oferujemy jedynie kilka apartamentów do wynajęcia. Celowo nie stworzyliśmy wielkiego ośrodka wypoczynkowego, jakich wiele, oraz pomimo potencjału miejsca. Zależało nam na stworzeniu wyjątkowego klimatu służącego wypoczynkowi i zachowaniu dobrych wspomnień.

Oferowane apartamenty są urządzone z dbałością o detale, utrzymane w stylu rustykalnym, z zachowaniem tradycyjnego, wiejskiego charakteru całego obiektu i poszczególnych pomieszczeń.
Wszystkie apartamenty stanowią niezależne lokale, każdy o podobnym, wysokim standardzie, z ogrodzoną solidnym płotem działką. W każdym apartamencie jest aneks kuchenny i łazienka, a do dyspozycji gości: naczynia kuchenne i sztućce, pościel, legowisko i miski dla psów, TV, dostęp do Internetu, grill i leżaki ogrodowe. Ponadto wszyscy Goście mogą korzystać ze wspólnego terenu, stawu i wyznaczonego miejsca na ognisko przy stawie. Istnieje także możliwość wypożyczenia rowerów i kennel klatki (za dodatkową opłatą). Dla rodzin małymi dziećmi udostępniamy łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia i wanienkę do mycia oraz sztućce, miseczki i kubeczki dla dzieci.
Co istotne, w apartamentach nie przebywa nikt poza wynajmującymi, nie ma też obcych zwierząt na ogrodzonym terenie każdego apartamentu.
Za zwierzęta niezależnie od ich liczby, wagi, wielkości, koloru i długości sierści – nie pobieramy dodatkowych opłat!
Zapraszamy na Mazury z Psem! To gwarancja swobody i wypoczynku!